Σάββατο, 24 Ιανουαρίου 2015

Όλα τα ψηφοδέλτια των κομμάτων με τα ονόματα των υποψηφίων στην Αργολίδα

Με απόφαση του Πολυμελούς Πρωτοδικείου Ναυπλίου ανακηρύχτηκαν εξήντα τρείς (63) υποψήφιοι βουλευτές της εκλογικής περιφέρειας Αργολίδας για τις εκλογές της 25ης Ιανουαρίου 2015. Για τις γενικές βουλευτικές εκλογές της 25ης Ιανουαρίου 2015 ανακηρύχτηκαν για την εκλογική περιφέρεια Αργολίδας οι παρακάτω16 συνδυασμοί κομμάτων και συνασπισμών κομμάτων:
 Πηγή: argolikeseidhseis

  ΝΕΑ ΔΗΜΟΚΡΑΤΙΑ
1  ΑΝΔΡΙΑΝΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του Σωτηρίου
2. ΔΗΜΟΥΛΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του Χρήστου
3. ΚΑΛΟΓΕΡΑΚΟΥ ΟΕΟΔΩΡΑ του Γεωργίου
4. ΣΙΔΕΡΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του Γεωργίου
5. ΣΧΟΙΝΟΧΩΡΙΤΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του Κωνσταντίνου

ΣΥΝΑΣΠΙΣΜΟΣ ΡΙΖΟΣΠΑΣΤΙΚΗΣ ΑΡΙΣΤΕΡΑΣ
1 ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του Νικολάου
2 ΓΚΙΟΛΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του Δημητρίου
3 ΚΟΔΕΛΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του Παναγιώτη
4 ΚΟΥΤΣΗ ΜΑΡΙΝΑ του Γεωργίου
5 ΧΑΤΖΟΠΟΥΛΟΥ ΑΓΓΕΛΙΝΑ του Δημητρίου

ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟ ΣΟΣΙΑΛΙΣΤΙΚΟ ΚΙΝΗΜΑ (ΠΑ.ΣΟ.Κ)
1 ΚΑΡΟΥΣΗ ΣΤΑΜΑΤΙΑ του Παναγιώτη
2 ΜΑΝΙΑΤΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του Αναστασίου
3 ΣΑΡΕΛΑΚΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ του Κυριακούλη
4 ΣΧΟΙΝΑ ΙΩΑΝΝΑ του Αναργύρου
5 ΣΩΤΗΡΟΠΟΥΛΟΣ ΜΙΧΑΗΛ του Ευσταθίου

ΛΑΪΚΟΣ ΣΥΝΔΕΣΜΟΣ - ΧΡΥΣΗ ΑΥΓΗ

1 ΓΑΛΕΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του Αθανασίου
2 ΘΕΩΝΑ ΓΕΩΡΓΙΑ του Νικολάου
3 ΚΑΤΣΙΝΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΙΑ-ΕΛΕΝΗ του Θεοδώρου
4 ΜΠΕΚΑΣ ΠΕΡΙΚΛΗΣ του Νικολάου
5 ΣΧΟΙΝΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣτου Σωτηρίου

ΚΟΜΜΟΥΝΙΣΤΙΚΟ ΚΟΜΜΑ ΕΛΛΑΔΑΣ
1 ΑΓΓΕΛΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του Δημητρίου
2 ΓΚΙΟΚΑ ΒΑΣΙΛΙΚΗ του Χαράλαμπου
3 ΚΟΛΙΖΕΡΑΣ ΑΟΑΝΑΣΙΟΣ του Γεωργίου
4 ΜΠΑΒΕΛΗ ΝΑΥΣΙΚΑ συζ. Νικολάου
5 ΜΠΑΒΕΛΛΑΣ ΒΑΣΙΛΗΣ του Κωνσταντίνου

Τελεία - Απόστολος Γκλέτσος
1 ΚΑΠΑΡΕΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του Παναγιώτη
2 ΜΠΟΖΙΟΝΕΛΟΣ ΗΛΙΑΣ του Ιωάννη
3 ΡΑΣΙΔΑΚΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ του Εμμανουήλ


ΟΡΓΑΝΩΣΗ ΚΟΜΜΟΥΝΙΣΤΩΝ ΔΙΕΘΝΙΣΤΩΝ ΕΛΛΑΔΑΣ (Ο.Κ.Δ.Ε.) 

1. ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του Ιακώβου
ΚΙΝΗΜΑ ΔΗΜΟΚΡΑΤΩΝ ΣΟΣΙΑΛΙΣΤΩΝ
1. ΓΚΑΡΚΑΣΟΥΛΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του Αποστόλου
2. ΓΟΥΖΟΥΑΣΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ του Ανδρέα
3. ΚΑΤΣΑΛΟΥΛΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ του Δημητρίου
4. ΚΟΝΟΠΙΣΟΠΟΥΛΟΣ ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ του Δημητρίου
5. ΚΩΣΤΟΠΟΥΛΟΥ ΑΛΕ=ΑΝΔΡΑ του Δημητρίου

ΛΑΪΚΟΣ ΟΡΘΟΔΟΞΟΣ ΣΥΝΑΓΕΡΜΟΣ Γ. ΚΑΡΑΤΖΑΦΕΡΗΣ {ΛΑ.Ο.Σ.)
1 ΒΑΒΟΥΛΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του Βασιλείου
2 ΔΙΑΜΑΝΤΙΔΗΣ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ του Στέλιου
3 ΔΙΔΑΣΚΑΛΟΥ ΦΩΤΗΣ του Δημητρίου
4 ΚΙΤΖΙΡΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του Σωτηρίου
5 ΚΟΤΣΟΒΟΥ-ΓΕΩΡΓΑΚΗ ΧΑΡΙΚΛΕΙΑ του Ιωάννη
ΕΝΩΣΗ ΚΕΝΤΡΩΩΝ
1 ΚΑΓΚΑ ΕΥΤΥΧΙΑ του Σπυρίδωνος
2 ΚΑΣΠΑΡΙΑΝ ΧΡΙΨΙΜΕ - ΡΟΖΙΚ του Εφραίμ - Βάρτ
3 ΜΥΡΙΛΛΑΣ ΠΕΤΡΟΣ του Στυλιανού

ΕΝΩΣΗ ΔΗΜΟΚΡΑΤΙΚΗΣ ΕΘΝΙΚΗΣ ΜΕΤΑΡΡΥΘΜΙΣΗΣ (Ε.Δ.Ε.Μ.) 

1 ΚΟΥΤΣΑΝΤΩΝΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ του Φωτίου
ΤΟ ΠΟΤΑΜΙ
1 ΓΚΑΤΣΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του Ασημάκη
2 ΜΑΡΙΝΑΚΟΣ ΣΩΚΡΑΤΗΣ του Νικολάου
3 ΜΕΞΗ ΜΑΡΙΑ (ΜΑΡΙΛΗ) του Ματθαίου
4 ΜΠΟΝΩΡΗΣ ΜΙΧΑΗΛ του Ευαγγέλου
5 ΣΚΑΖΑ ΓΕΩΡΓΙΑ του Νικολάου

ΑΝΤΙ ΚΑΠΙΤΑΛΙΣΤΙΚΗ ΑΡΙΣΤΕΡΗ ΣΥΝΕΡΓΑΣΙΑ ΓΙΑ ΤΗΝ ΑΝΑΤΡΟΠΗ - ΑΝΤ.ΑΡ.ΣΥ.Α.  - ΜΑΡΣ 

1. ΒΕΡΔΕ ΕΛΕΝΗ του Παναγιώτη
2. ΔΑΡΑΒΕΛΙΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του Ιωάννη
3. ΚΑΝΤΑΡΤΖΗΣ ΦΩΤΙΟΣ του Μιχαήλ
4. ΜΙΧΑΛΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του Διαμαντή
5. ΧΡΙΣΤΟΠΟΥΛΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ του Παναγιώτη

ΚΚΕ(μ-λ)-Μ-Λ ΚΚΕ - ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΣΥΝΕΡΓΑΣΙΑ 

1. ΜΟΥΚΑ ΘΕΟΔΩΡΑ του Βασιλείου 

ΠΡΑΣΙΝΟΙ - ΔΗΜΟΚΡΑΤΙΚΗ ΑΡΙΣΤΕΡΑ
1. ΒΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΗΣ του Θεοδοσίου
2. ΙΟΡΔΑΝΟΓΛΟΥ ΙΩΑΝΝΗΣ τουΑργύρη
3. ΜΑΡΜΑΡΑ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ του Ιωάννη 
4. ΧΑΤΣΗΣΩΚΡΑΤΗ ΑΦΡΟΔΙΤΗ του Δημηηρίου

ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΙ ΕΛΗΝΕΣ 
1 ΜΟΥΓΙΟΣ ΠΕΤΡΟΣ του Ναπολέοντος
2 ΜΠΟΜΠΟΥ-ΔΑΝΟΥΣΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ του Ευαγγέλου
3 ΠΑΝΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ του Ευαγγέλου
4 ΤΣΙΛΟΓΙΑΝΝΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ του Ευαγγέλου


Β. Οι κατωτέρω συνδυασμοί υποψηφίων της Επικρατείας:

ΝΕΑ ΔΗΜΟΚΡΑΤΙΑ
1 . ΦΟΡΤΣΑΚΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ του Πέτρου
2. ΣΤΑΜΑΤΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του Ιωάωου
3. ΚΕΡΑΜΕΩΣ ΝΙΚΗ του Κωνσταντίνου
4. ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του Αθανασίου
5. ΔΕΜΕΣΤΙΧΑΣ ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ του Παναγιώτη
6. ΦΑΡΜΑΚΗΣ ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ του Ευθυμίου
7. ΧΟΛΕΒΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του Ιωάννη
8. ΓΟΥΣΙΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του Σπυρίδωνος
9. ΤΣΑΚΙΡΗΣ ΠΑΥΛΟΣ του Ιωάωη
10. ΜΑΝΟΥΣΑΚΑ-ΤΣΙΡΙΝΤΑΝΗ ΠΑΓΩΝΑ του Νικολάου
11 . Π ΕΠΠΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του Θεοδώρου
12 . ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ (ΣΑΚΗΣ) του Θωμά

ΣΥΝΑΣΠΙΣΜΟΣ ΡΙΖΟΣΠΑΣΤΙΚΗΣ ΑΡΙΣΤΕΡΑΣ
1 . ΤΣΟΥΚΑΛΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του Αγγέλου
2. ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΥ ΟΥΡΑΝΙΑ του Αντωνίου
3. ΣΚΟΥΡΛΕΤΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ (ΠΑΝΟΣ) του Βασιλείου
4. ΚΥΡΙΤΣΗ ΑΓΛΑΪΑ του Λαζάρου
5. ΤΟΣΚΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του Στεφάνου
6. ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΠΟΥΛΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ του Ζαχαρία
7. ΤΣΙΡΩΝΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του Γεωργίου
8. ΦΙΛΙΝΗ ΑΝΝΑ του Κωνσταντίνου
9. ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του Αβραάμ
10 . ΓΕΡΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ (ΚΑΤΙΑ) του Αλεξάνδρου
11 . ΑΧΤΣΙΟΓΛΟΥ ΕΥΤΥΧΙΑ του Θεμιστοκλή
12 . ΠΕΛΕΓΡΙΝΗΣ ΟΕΟΔΟΣΙΟΣ του Νικολάου

ΠΑΝΕΜΗΝΙΟ ΣΟΣΙΑΛΙΣΤΙΚΟ ΚΙΝΗΜΑ (ΠΑ.ΣΟ.Κ) 

1 . ΦΛΩΡΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του Διαμαντή
2. ΡΗΓΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του Θεοφάνη
3. ΜΠΙΣΤΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του Μιχαήλ
4. ΚΑΡΑΜΑΝΟΥΑΝΝΑ του Αντωνίου
5. ΟΥΣΟΥΛΤΖΟΓΛΟΥ ΧΑΡΙΚΛΕΙΑ του Προδρόμου
6. ΛΕΜΟΝΙΔΟΥ ΧΡΥΣΟΥΛΑτου Βαρσάμη
7. ΣΟΛΩΜΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ του Γρηγορίου
8. ΣΤΑΜΕΛΟΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ του Δημητρίου
9. ΤΟΥΦΕΞΗ - ΠΑΝΤΟΥ ΑΝΝΑ του Αθανασίου
10 . ΠΑΣΧΑΛΙΔΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΑ του Κωνσταντίνου
11 . ΚΑΤΣΙΜΠΑΡΔΗ ΑΔΑΜΑΝΤΙΑ (ΝΑΓΙΑ) του Γεωργίου
12 . ΠΙΕΡΡΑΚΑΚΗΣ ΚΥΡΙΑΚΟΣ του Στεφάνου

ΛΑΪΚΟΣ ΣΥΝΔΕΣΜΟΣ - ΧΡΥΣΗ ΑΥΓΗ
1 . ΠΑΠΠΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του Ηλία
2. ΣΑΡΑΤΣΙΩΤΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του Γεωργίου
3. ΔΟΛΤΣΙΝΙΑΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣτου Αθανασίου
4. ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΥ ΔΙΟΝΥΣΙΑτου Βασιλείου
5. ΚΑΣΙΔΙΑΡΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ του Κωνσταντίνου
6 . ΠΑΠΑΕΜΜΑΝΟΥΗΛΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του Στυλιανού
ΚΟΜΜΟΥΝΙΣΤΙΚΟ ΚΟΜΜΑ ΕΛΛΑΔΑΣ
1 . ΠΑΠΑΡΗΓΑ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ του Νικολάου
2. ΜΑΡΓΑΡΙΤΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του Δημητρίου
3. ΧΙΩΝΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ του Νικολάου
4. ΓΚΙΚΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του Ανέστη
5. ΟΡΚΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΥΛΟΣ του Γεωργίου
6. ΠΑΝΑΓΙΩΤΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΧΡΙΣΤΙΝΑ του Ελευθερίου
7. ΠΕΤΡΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του Γεωργίου
8. ΠΡΩΤΟΥΛΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του Παναγιώτη
9. ΣΤΕΦΑΝΙΔΗ ΜΑΡΙΑ- ΕΙΡΗΝΗ (ΜΑΙΡΗΝΗ) συζ. Αναστασίου
10 . ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΡΑΣΙΜΟΣ (ΜΑΚΗΣ) του Σπυρίδωνα
11 . ΡΑΖΟΥ ΛΟΥΙΖΑ του Σπυρογιάννη
12 . ΣΟΦΙΑΝΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του Ανδρέα

Τελεία - Απόστολος Γκλέτσος
1 . ΓΚΑΝΗΣ ΒΑΪΟΣ του Κωνσταντίνου
2. ΚΑΡΒΟΥΝΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ του Γεωργίου
3. ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΥ-ΔΗΜΟΥ Ν Ι ΚΟΛΕΤΑ (ΝΙΚΗ) του Μιχαήλ
4. ΚΑΡΛΗ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ του Αθανασίου
5. ΠΕΚΑΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ του Χρήστου 

ΚΙΝΗΜΑ ΔΗΜΟΚΡΑΤΩΝ ΣΟΣΙΑΛΙΣΤΩΝ
1 . ΚΙΚΙΛΙΑΣ ΗΛΙΑΣ του Παναγιώτη
2. ΠΕΤΑΛΩΤΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του Στυλιανού
3. ΠΑΓΚΑΛΟΥ ΜΑΡΙΑΝΝΑ του Νικολάου
4. ΛΕΧΟΥΡΙΤΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του Παναγιώτη
5. ΜΠΑΛΑΟΥΡΑ ΟΛΓΑ του Ηρακλή
6. ΑΧΜΕΝΤ ΜΩΧΑΜΕΝΤΙΝ (ACHMENT MOCHAMENTIN) ΜΟΑΒΙΑ (ΜΟΑΒΙΑ) του Μωχαμεντίν (MOCHAMENTIN)
7. ΚΑΡΑΝΔΙΝΑΚΗ ΙΩΑΝΝΑ του Εμμανουήλ
8. ΙΩΑΝΝΟΥ ΕΥΣΤΑΟΙΑ (ΕΦΗ) του Ιωάωη
9. ΠΟΛΙΤΗ ΕΛΙΣΑΒΕΤ του Χρήστου
10 . ΠΑΠΑΝΔΡΕΟΥ ΕΛΕΝΗ (ΕΛΕΝΑ) του Ευαγγέλου
11 . ΑΠΟΣΤΟΛΟΠΟΥΛΟΣΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ (ΤΑΣΟΣ) του Νικολάου
12 . ΚΟΚΟΛΑΑΓΓΕΛΙΚΗ του Σεραφείμ

ΛΑΪΚΟΣ ΟΡΘΟΔΟΞΟΣ ΣΥΝΑΓΕΡΜΟΣ Γ. ΚΑΡΑΤΖΑΦΕΡΗΣ (ΛΑ.Ο.Σ.)
1 . ΜΥΛΩΝΑΚΗΣΑΝΤΩΝΙΟΣ του Αντωνίου
2. ΠΑΠΑΜΙΧΑΗΛΑΝΔΡΕΑΣ του Κωνσταντίνου
3. Π ΕΤΡΟΥΛΙΑΣ ΝΙΚΗΤΑΣ του Θεοδώρου
4. ΠΑΡΑΔΕΙΣΗ ΣΟΦΙΑ του Παναγιώτη
5. ΤΣΑΡΟΥ-ΣΩΤΗΡΟΠΟΥΛΟΥ ΕΛΙΣΑΒΕΤ του Σπύρου
6. ΧΑΡΙΤΟΣ ΦΩΤΙΟΣ του Παύλου
7. ΔΕΣΚΑ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ του Σπυρίδωνα
8. ΚΑΤΣΟΥΔΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ-ΣΤΕΦΑΝΟΣ του Χαραλάμπους
9. ΤΣΟΥΚΑΛΑ ΑΓΓΕΛΙΚΗ του Νικολάου
10 . ΜΠΑΜΠΑΝΗΣ ΦΩΤΙΟΣ του Θεοδώρου
11 . ΕΥΣΤΑΘΙΟΥΔΗΜΟΣΟΕΝΗΣτου Μιχαήλ
12 . ΣΑΛΑΒΡΑΚΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του Γεωργίου

ΕΝΩΣΗ ΚΕΝΤΡΩΩΝ
1 . ΣΠΙΤΑΛΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του Χρήστου
2. ΓΚΑΒΟΓΙΑΝΝΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του Αθανασίου

ΕΝΩΣΗ ΔΗΜΟΚΡΑΤΙΚΗΣ ΕΘΝΙΚΗΣ ΜΕΤΑΡΡΥΘΜΙΣΗΣ (Ε.Δ.Ε.Μ.)
1 . ΜΥΤΙΛΗΝΑΙΟΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ του Ανδρέα Ελευθερίου Αντωνίου

ΤΟ ΠΟΤΑΜΙ

1 . ΚΑΡΚΑΤΣΟΥΛΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του Γεωργίου
2. ΣΚΟΚΟΣ ΑΟΑΝΑΣΙΟΣ του Ιωάωη
3. ΓΡΑΒΑΝΗΣ ΑΧΙΜΕΙΟΣ του Γεωργίου
4. ΕΥΦΡΑΙΜΙΔΟΥ-ΠΑΠΑΣΤΑΥΡΟΥ ΑΝΝΑ του Ιωάωη
5. ΚΑΛΑΒΡΕΖΟΥ ΙΟΛΗ-ΔΕΣΠΟΙΝΑ του Κωνσταντίνου
6. ΚΑΧΡΙΜΑΝΗΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ του Δημητρίου
7. ΚΥΡΙΑΚΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του Αθανασίου
8. ΛΑΜΠΡΙΑ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ του Παναγιώτη
9. ΜΑΜΙΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ του Παναγιώτη
10 . ΜΑΡΚΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του Κωνσταντίνου
11 . ΜΕΝΟΥΔΑΚΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ (ΓΙΟΥΛΗ) του Φωτίου
12 . ΜΟΥΓΕΡ ΕΥΣΤΡΑΤΙΟΣ του Σταματίου

ΑΝΤΙΚΑΠΙΤΑΛΙΣΤΙΚΗ ΑΡΙΣΤΕΡΗ ΣΥΝΕΡΓΑΣΙΑ ΓΙΑ ΤΗΝ ΑΝΑΤΡΟΠΗ - ΑΝΤ.ΑΡ.ΣΥ.Α. - ΜΑΡΣ

1 . ΓΟΥΣΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του Στέργιου
2. ΓΡΟΜΙΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του Δημητρίου
3. ΔΕΛΑΣΤΙΚ ΓΕΩΡΓΙΟΣ-ΓΑΣΠΑΡτου Χρύσανθου
4. ΘΑΝΑΣΟΥΛΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του Σπυρίδωνος
5. ΚΑΤΣΙΑΒΑΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του Χρήστου
6. ΡΟΥΣΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του Τηλέμαχου
7. ΣΑΚΕΜΑΡΟΠΟΥΛΟΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ του Γρηγορίου
8. ΣΤΑΜΑΤΟΠΟΥΛΟΣΑΝΤΩΝΙΟΣ του Αριστείδη
9. ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ του Γεωργίου
10 . ΣΤΥΜΟΥ ΜΑΡΙΑ-ΕΡΣΗ του Σπυρίδωνος
11 . ΦΩΤΕΜΗ ΕΙΡΗΝΗ του Ηλία-Ιωάννη
12 . ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΠΟΥΛΟΣ ΕΛΕΥΟΕΡΙΟΣ του Αθανασίου

ΠΡΑΣΙΝΟΙ - ΔΗΜΟΚΡΑΤΙΚΗ ΑΡΙΣΤΕΡΑ
 
1 . ΒΑΣΙΛΙΚΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του Νικολάου
2. ΘΕΟΔΩΡΙΚΑΚΟΥ ΟΛΓΑ του Νικολάου
3.ΘΕΟΧΑΡΟΠΟΥΛΟΣΑΟΑΝΑΣΙΟΣ του Στεφάνου
4. ΛΑΦΑΖΑΝΗΣΑΡΓΥΡΙΟΣτου Γεωργίου
5. ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΠΟΥΛΟΥΑΝΝΑ του Χρήστου
6. ΒΙΤΑΛΗ ΧΑΡΙΚΛΕΙΑ (ΛΕΙΑ) του Βασιλείου
7. ΑΡΣΕΝΗ ΕΥΓΕΝΙΑ (ΤΖΕΝΗ) του Γεωργίου
8. ΑΘΑΝΑΣΑΚΗΣΑΡΤΕΜΙΟΣ του Μιχαήλ
9. ΓΕΩΡΓΙΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του Γεωργίου
10 . ΜΑΧΑΙΡΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του Αλεξάνδρου
11 . ΠΑΠΑΘΑΝΑΣΙΟΥΑΟΑΝΑΣΙΟΣ του Ιωάννη
12 . ΣΑΜΠΑΤΑΚΑΚΗΣ ΜΙΧΑΗΛ του Θεοδώρου

ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΙ ΕΛΛΗΝΕΣ
1 . ΚΟΎΊΚ ΤΕΡΕΝΣ-ΣΠΕΝΣΕΡ-ΝΙΚΟΛΑΟΣ του Φίλιππα
2. ΒΑΜΒΟΥΚΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του Αριστείδη
3. ΝΤΑΛΙΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του Ιωάωη
4. ΔΡΟΣΟΣ ΕΥΟΥΜΙΟΣ του Βασιλείου
5. ΜΑΚΡΗΣ ΦΩΤΙΟΣ του Χρήστου
6. ΚΑΡΒΕΛΑΣ ΠΑΥΛΟΣ-ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣτου Ιωάννου
7. ΣΤΕΡΓΙΟΥ ΣΑΒΒΑΣ του Κυριάκου
8. ΛΙΝΤΟΒΟΗΣ ΕΛΕΥΟΕΡΙΟΣ του Νικολάου
9. ΡΕΤΣΙΝΑ ΔΗΜΗΤΡΑ του Νικολάου
10 . ΣΑΡΗ ΓΙΑΝ Ν ΙΔΗ ΕΥΓΕΝ ΙΑ του Χρήστου
11 . ΚΑΚΑΡΕΛΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του Σπύρου
12 . ΣΓΟΥΡΙΔΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του Σγουρή


Η ψηφοφορία Θα διενεργηθεί την 25η Ιανουαρίου 2015, ημέρα Κυριακή και Θα διαρκέσει από ώρα 07.00 έως ώρα 19.00, όπως ειδικότερα προβλέπεται στο άρθρο 50 του π.δ. 26/2012, στα κατωτέρω εκλογικά τμήματα και καταστήματα ψηφοφορίας που έχουν καθοριστεί με την υπ' αριθμ. πρωτ:2962/193/9-1-2015 Απόφαση του Αντιπεριφερειάρχη Αργολίδας και την αριθμ πρωτ.οικ.7327/384/15-1-2015