Σε συνέχεια του ΔΕΛΤΙΟΥ ΤΥΠΟΥ της 23/12/2019 για τον εορτασμό των Χριστουγέννων στην Ερμιόνη, δημοσιεύαμε τις καλύτερες ζωγραφιές η καλύτερη ζωγραφιά που θα είναι η Χριστουγεννιάτικη κάρτα του 2020 είναι του μαθητή Στάθη Παντελή της Γ΄ τάξης
![](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEiHKd8M4vUjieG8rDvM4dISTw_Kj1cioOocO7zlbHPgzwkkeI9DP_zxRWa-TdZSCnm55BwcBaDuAEUc0mnQMBBTHVDYm1b1ZXhOZuAA0Rf8s4rabEh-nINHwGz5FB3XTwOw7FWEALhw_W4/s640/6894D837-BAF7-4908-98A7-EB5984074F0B.jpeg)
Έγιναν και τρείς τιμητικές διακρίσεις στους 1) Μουρίκη Άννα της Γ΄ τάξης 2) Κουρουριώτη Βασίλειο της Δ΄ τάξης και 3) Μαμουτάι Μάριο της Δ΄ τάξης
Δημοτική Κοινότητα Ερμιόνης