![Φωτογραφία του χρήστη Χορευτική Ομάδα Ερμιόνης.](https://scontent.fskg1-1.fna.fbcdn.net/v/t31.0-8/18449567_1392685007479195_2577111136095234201_o.jpg?oh=d3c069d9492d179ecd3a45c13e6e9039&oe=597C6411)
Είμαστε ευγνώμονες που 16 μέλη από την Χορευτική Ομάδα Ερμιόνης συντέλεσαν με τον δικό της τρόπο στη διεξαγωγή του Πολιτιστικού Φεστιβάλ ''Μενελαΐδια 2017'' & έβαλαν το δικό τους λιθαράκι στην άρτια διοργάνωση αυτού !!!
Ευχαριστούμε ιδιαίτερα τον εκπρόσωπο του Χορευτικος Ομιλος Καρδιτσας ''ΜΕΝΕΛΑΙΣ'' , τον κύριο Αποστόλης Ξυδιάς που μας προσκάλεσε στην πατρίδα του και μας έδωσε την ευκαιρία να έρθουμε σε επαφή με χορευτές & χορεύτριες απ' όλη την Ελλάδα !!!
Κατά την κρίση μας , τα κύρια συστατικά επιτυχίας του Φεστιβάλ ήταν το κέφι,η δύναμη και η αγάπη για τον ελληνικό /παραδοσιακό χορό που διακατείχε όλες τις χορευτικές ομάδες που πήραν μέρος !!!
Σας ευχαριστούμε πολύ
![](https://www.facebook.com/images/emoji.php/v8/f4c/1/16/1f642.png)
Μετά τιμής ,
Χορευτική Ομάδα Ερμιόνης